Vendi i ekzekutimit të vëllezërve, rruga e 'blindur' me kamera sigurie

Në vendin e ngjarjes ka shumë kamera sigurie në të dyja anët e rrugës, ku 8 prej tyre ndodhen rresht, që do të lehtësojnë shumë punën e policisë në identifikimin e autorëve që i bënë pritë makinës ku u ekzekutuan dy vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhia.

Ka një rrjet të tërë kamerash sigurie jo vetëm në vendin ku është kryer ekzekutimi por edhe përgjatë rrugës nga të dyja anët.


Lajmi kryesor:

Pas Lezhës tronditet Durrësi! Vriten me 55 plumba dy vëllezër, shkak borxhi për makinat! Sot hapën Exchange-in pas karantinës (Momenti kur nxirren trupat)


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?×

Lajmi i fundit

John

Debatet e PS në Shkodër, reagon PD: PPP-ja korruptive Rama-Doshi-Rakipi po ndajnë plaçkën e masakrës zgjedhore