POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Vendi përfshihet nga flakët, këngëtarja shqiptare detyrohet të braktisë shtëpinë (Foto)

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj dhe pamje nga zjarri në Kaliforni

Këngëtarja shqiptare është detyruar të braktisë shtëpinë ku banon në Kaliforni. E gjitha kjo ka ardhur si pasojë e një zjarri që ka rënë në zonën e "Calabasas" ku jetojnë emra shumë të njohur si Kim Kardashian, grimieri Ariel e shuam të tjerë.

Me anë të një postimi në rrjetin social, Anxhelina ka treguar për ndjekësit se vendi është përfshirë nga flakët dhe së bashku me mikun e saj të ngushtë, grimierin e Kim Kardashian, i është dashur të braktisin me urgjencë shtëpinë.

"Të evakuuar. Duke u përpjekur të jemi pozitivë,"- shkrua ajo krah fotos.

Postime të bëra nga Anxhelina Hadërgjonaj në Instastory

fl.mi.
Komento