Vendoset data, ja kur do jetë protesta e gjashtë kombëtare

1557919666_14.jpg

Opozita do mbajë protestën e gjashtë kombëtare me 25 Maj.


Lajmi kryesor:

Më 25 maj protesta e gjashtë e opozitës, Basha nuk distancohet nga dhuna /Video


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deklarata e ambasadores Yuri Kim, a duhet ta pranojë Basha marrëveshjen për Reformën Zgjedhore?×

Lajmi i fundit

John

Topi në fushën e Bashës/ Pas takimit me ambasadorin gjerman dhe aleatët, kreu i PD-së 'ngujohet' në seli