'Venecia' rreth 120 minuta në Presidencë...përfundon takimi me Metën

Përfundon takimi i presidentit Ilir Meta me delegacionin e Komisionit të Venecias. Takimi ka zgjatur për rreth 1 orë e 40 minuta.


Lajmi kryesor:

Meta ‘ironi’ me ‘Venecian’: Emërimet në Kushtetuese i kupton dhe fëmija! E rëndësishme 'Krye- KÇK' që çuditërisht u miratua një ditë para


  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket efikase goditja e korrupsionit nga SPAK edhe në nivelet më të larta të zyrtarëve?×

Lajmi i fundit

John

Rama drekon me familjen Lipa në Vlorë, babai i këngëtares: Mendoj se kam bërë një mik