Vetëm një ditë pas lindjes, Hana e vogël po bën xhiron e rrjeteve sociale

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana

Një ditë më parë dyshja e njohur e showbizit shqipar u bënë prindër për herë të parë. Loredana, partnerja e Mozzik, solli në jetën një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Hana. Lajmin e mirë reperi shqiptar Gramoz Aliu, e ndau me të gjithë ndjekësit e tij nëpërmjet një njoftimi në rrjetet sociale.

Mirëpo edhe pse është vetëm njëditëshe, Hana është bërë mjaft e famshme. Dyshja e njohur e showbizit shqiptar kanë postuar foto të njëpasnjëshme me të voglën, dhe Hana Aliu tashmë ka edhe një llogari të sajën në Instagram. Vajza po konkuron dy këngëtarët pasi deri tashmë ka arritur pothuajse 30 mijë ndjekës në Instagram.

Hana Aliu në Istagram 

Mozzik dhe vajza e tij, Hana

1/2
fl.mi./Shqiptarja.com
Komento