VIDEO/ Brozovic asist, Cristiano Ronaldo shënon në Champions League

VIDEO/ Brozovic asist, Cristiano Ronaldo shënon në Champions League

Goli i CR7

Nëse në Europë vëmendja është në kompeticionin e Champions League, një nga më të rëndësishmit në Kontinentin e Vjetër, një i tillë zhvillohet edhe në Azi.

Al Feiha humbi 0-1 me Al Nassr dhe goli i vetëm i ndeshjes u shënua nga Cristiano Ronaldo. Ylli portugez vendosi ndeshjen në minutën e 81 të sfidës, pas asistit të Marcelo Brozovic.

Ky është dueli i parë mes tyre në fazën e 1/8, me ndeshjen e kthimit që do vendosë se kush kalon më tej. Duket se Ronaldo kur dëgjon fjalët Champions League, nuk harron të shënojë edhe pse në Azi.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Deklaratat e Escobar/ Redi Varaku: Kemi ripropozim të SHBA se si PD-ja të vijë në pushtet në 2025

Deklaratat e Escobar/ Redi Varaku: Kemi ripropozim të SHBA se si PD-ja të vijë në pushtet në 2025