VIDEO/ E dashura shfaqet papritur dhe jep lajmin: Jam shtatzënë / Shpat Kasapi largohet në mes të emisionit

Shpat Kasapi, këngëtar

Këngëtari Shpat Kasapi është një nga personat më të komentuar në media dhe në rrjetet sociale. I ftuar në emisionin ‘Kojshia Show’ ku i ka ndodhur një e papritur. Në mes të intervistës një vajzë hyn papritur në studio dhe ulet pranë këngëtarit.

Vajza u shpreh se ishte modele dhe e dashura e këngëtarit. ‘Unë me Shpatin kemi diçka pak më të ngushtë, janë gjëra serioze, familjare, i kemi hyrë shumë thellë muhabetit, është serioze kjo temë. Thjesht Shpati nuk do ta pranojë, nuk e di se cilat janë arsyet. Ne po presim një bebe’- shprehte vajza.

Shpati e ka kuptuar se bëhet fjalë për një kamera të fshehtë e megjithatë ai nuk e ka pranuar shakanë dhe është larguar nga emisioni, pavarësisht se moderatori i është lutur të qëndrojë.

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Betimi te Meta, mbërrin Kryeministri Rama, pritet nga Drejtori i Kabinetit në Presidencë Panariti