VIDEO/ E pabesueshme, Cristiano Ronaldo nuk arrin të shënojë nga distanca prej 3 metrash

VIDEO/ E pabesueshme, Cristiano Ronaldo nuk arrin të shënojë nga distanca prej 3 metrash

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo ka bërë një paraqitje që lë për të dëshiruar në përballjen ndaj Al Ain në Ligën e Kampionëve të Azisë.

Sulmuesi i Al Nassr ka dështuar të shënojë në një distancë prej 3 metrash me portën. Siç shihet edhe në videon që po bën xhiron e rrjetit Ronaldo nuk arriti të barazonte shifrat kur skuadra e tij është duke humbur 1-0 dhe i duhet një përmbysje për të kaluar në fazën tjetër të kampionatit.

Krahas 22 golave të shënuar në elitën e futbollit arab, Ronaldo ka qenë vendimtar edhe në Ligën e Kampionëve të Azisë, duke shënuar pesë gola deri në fazën çerekfinale të këtij kompeticioni.

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në kishën ortodokse të Dagestanit dhe në 2 sinagoga, 15 oficerë të vrarë dhe disa civilë! Një prift u ther me thikë

Sulmi terrorist në kishën ortodokse të Dagestanit dhe në 2 sinagoga, 15 oficerë të vrarë dhe disa civilë! Një prift u ther me thikë