VIDEO/ E propozoi për martesë në stadiumin me mijëra tifozë, vajza i thotë 'jo'

VIDEO/ E propozoi për martesë në stadiumin me mijëra tifozë, vajza i thotë 'jo'

Momenti i propozimit

Propozimet në publik dhe kryesisht në stadiume janë kthyer "në modë". Diçka e tillë ka ndodhur edhe në Meksikë, në ndeshjen mes Atlas dhe Monterrey. Duket se këtë herë diçka ka shkuar keq dhe propozimi nga i dashuri është refuzuar nga vajza, që pasi i ka thënë jo është larguar nga mesi i fushës.

Duket se vajza është ndjerë në siklet mes mijëra të pranishmëve, duke u shfaqur edhe në ekranet gjigante të stadiumit me mikrofon në dorë.

Kur djali u gjunjëzua për t'i kërkuar dorën, vajza ka thënë “jo” dhe iku, duke i lënë të gjithë të shokuar për atë që sapo kishte ndodhur. Momenti i sikletshëm është kapur nga disa kamera. Djali ka shpërthyer në lot dhe është larguar nga fusha, ndërsa maskota e ka ngushëlluar.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vula (vallja) dhe humbja, njëlloj janë

Vula (vallja) dhe humbja, njëlloj janë