VIDEO ekskluzive/ Brenda dasmës së Ilir Shaqirit dhe Emanuelës, i marton Erion Veliaj

Balerini i njohur dhe fituesi i "Big Brother Vip", është martuar këtë të shtunë.

"Report Tv", ka siguruar pamjet ekskluzive brenda dasmës së Ilir Shaqirit dhe bashkëshortes së tij Emanuela.

I pranishëm në dasmë ishte dhe Kryebashkiaku Erion Veliaj i cili ka celebruar martesën.

Pak muaj më parë Iliri deklaroi se nuk kishte zhvilluar dasmë, por vetëm një ceremoni martesore në bashki në Itali dhe një darkë private me 14 persona. 

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 22:00
Ilir Shaqiri e 'djeg' në dasmën e tij! Më i lumtur së kurrë më parë duke kërcyer

 

Ilir Shaqiri, balerini i njohur dhe fituesi i "Big Brother Vip", është martuar këtë të shtunë.

Në një video nga dasma e tij  ai shfaqet duke kërcyer dhe më i lumtur se kurrë më parë.

S.C/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

I vendosën tritol në hotel, reagon Mariel Murati për Report Tv: S'kam konflikte me askënd, e kanë bërë për prishje imazhi