VIDEO/ Evi Kokalari përplaset me median: Jeni të frikshëm jeta ime vlen më shumë se një lajm

Evi Kokalari, ndërsa është futur në selinë e PD-së dhe kërkonte zyrën e Lulzim Bashës, është përplasur edhe me gazetarët dhe operatorët, duke i cilësuar ata të 'frikshëm'.

"Bëni kujdes se po na vrisni se jemi femra! Më të frikshëm jeni ju tani', tha Kokalari.

Ndërkohë, pasi gazetarët i kërkuan Kokalarit që t'iu kërkojë falje gazetarëve dhe operatorëve ajo nuk u shfajësua por argumentoi qëndrimin e saj duke thënë se jeta e saj është me e rëndësishme se një lajm.

"Nëse unë rrëzohem dhe vritem është një problem shumë i madh se jeta ime është më e rëndësishme se lajmi që do jepni ju", tha ajo.


Lajmi kryesor:

Tensione në PD/ Vokshi me grupin e Berishës ngelet në korridor: Më kanë ndërruar bravën e zyrës! Mbështetëset e Bashës 'përzënë' Kokalarin nga selia: Legene, pro*titutë, kush të ka paguar? (VIDEO)


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan