VIDEO/ Festë në Stamboll, Interi mbështetet edhe nga tifozët e Plovdiv! Anglezët me birra dhe këngë

VIDEO/ Festë në Stamboll, Interi mbështetet edhe nga tifozët e Plovdiv! Anglezët me birra dhe këngë

Tifozët e City-t


Manchester City dhe Inter luajnë sot në 21:00 në Stamboll për finalen e Champions League. Italianët kanë marrë mbështetje të organizuar në Turqi edhe nga ekipi bullgar i Botev Plovdiv. Dhjetra tifozë të tyre janë sot në mbështetje të Interit, duke dhuruar shfaqje në Stamboll.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Manchester City dhe Guardiola në majë të Evropës, 'Qytetarët' mposhtin Interin në finalen e Champions League! Marrin trofeun e parë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)