VIDEO/ Fund dramatik, Chelsea përmbys 2-3 Nottinghamin dhe shpreson një vend në Evropë

Jackson feston golin e tri pikëve

Në "City Ground" Nottingham humbi 2-3 me Chelsean në një ndeshje dramatike. Me këtë sukses djemtë e Pochettinos marrin vendin e shtatë me pikë të barabarta me Newcastle (57) dhe kërkojnë një vend në Evropë, vend që për momentin dy javë nga fundi nuk e kanë të sigurt. Ndeshja u zhbllokua për Chelsea nga Mudryk në të 8 minutë, para se vendasit të përmbysnin me Boly dhe Hudson-Odoi. Fundi ishte dramatik, me Chelsea që shënoi dy herë me Sterling dhe Jackson në minutat 80 dhe 82 për të marrë tri pikët.

VIDEO E GOLAVE (KLIKO)

GOLAT/ Fulham 0-4 Man. City, 'Qytetarët' me një dorë te titulli! Tottenham tri pikë me përmbysje, Chelsea fitore dramatike 2-3

A duhet të lejohet mjeku të punojë njëkohësisht në spital publik e privat?