VIDEO/ Gëzimi i deputetëve të parlamentit iranian pas sulmit drejt Izraelit

Në një video që qarkullon në internet është momenti kur anëtarët e parlamentit iranian festojnë pas sulmit që u ndërmor me qindra dronë kamikazë dhe raketa balistike të lëshuara drejt Izraelit.

 


Lajmi kryesor:

Irani sulmon me mbi 300 dronë e raketa Izraelin! Kabineti izraelit i luftës: Nuk kundërpërgjigjemi tani! Udhëheqësi iranian: Jerusalemi do t'i përkasë myslimanëve


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pronat shtetërore mund të shkëmbehen me private, si e vlerësoni ligjin?×

Lajmi i fundit

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)