VIDEO/ Goli në minutën e fundit, momenti kur Tefik Osmani goditet në fytyrë nga tifozët e Erzenit

Ndihma për Tefik Osmanin

1705765429_tefikosmani.JPG

Vllaznia fitoi 0-1 kundër Erzenit në ndeshjen e zhvilluar në fushën neutrale të Rrogozhinës. Një gol i Stojanovic në fundin e sfidës bëri që djemtë nga Shkodra të dilnin me tri pikë. Në festën e golit, një shishe nga tribuna goditi në fytyrë drejtorin sportiv të Vllaznisë, Tefik Osmani. Menjëherë stafet mjekësore të dy skuadrave i erdhën në ndihmë korçarit, që për fat të mirë nuk ka pasoja të rënda. Duket se tifozët shijakas s'e kanë kapërdirë dot golin e pësuar në fund.

GOLAT/ Laçi përmbys 1-2 Partizanin në kryeqytet, në Korçë shtyhet ndeshja! Vllaznia mposht 0-1 Erzenin 'in-extremis', Osmani goditet në kokë

Si i vlerësoni protestat e dhunshme të Rithemelimit tek Bashkia?

×

VIDEO/ Kristjan Asllani në fushë, Inter fiton 2-0 ndaj Torinos! Pasditja festë me autobus të hapur në Milano