Video/ Humbën jetën 3 anëtarët e familjes nga Gjilani pas helmimit nga kërpudhat, publikohen pamjet nga banesa e tyre në Gjirin e Lalzit

Në pamjet që shihni më lart duket banesa e familjes Haliti nga Kosova, e cila ishte vendosur me banim në Gjirin e Lalzit, ndërkohë që 3 pjesëtarë të saj ndërruan jetë pasi dyshohet se u helmuan nga kërpudhat. Familja Haliti, gjyshja Elfete 78 vjeçe, djali i saj Afrimi 56 vjeç dhe gruaja e tij, Ferzinaze, 57 vjeçe, ndërruan jetë me një diferencë 24 orë pas njëri-tjetrit, ndërsa mjekët e qendrës shëndetësore të Manzës janë proceduar për "mjekim të shkujdesur".  


Lajmi kryesor:

U helmuan nga kërpudhat në Gjirin e Lalzit, humbin jetën 3 anëtarët e familjes nga Gjilani! Kreu i qendrës shëndetësore Manëz për Report Tv: Janë ndjekur të gjitha protokollet, nuk ka pasur neglizhencë


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?×

Lajmi i fundit

John

Reshje shiu e ulje temperaturash, ja si parashikohet moti për ditën e sotme