VIDEO/ I zhveshur dhe i gjakosur, ja si i turren militantë të PD ta rrahin 31-vjeçarin që grushtoi Berishën

 

Gert Shehu nga Kukësi është ai që ka goditur me grusht sot Berishën. Pasi është rrahur nga disa protestues ai është marrë për tu çuar në spital por rrugës ka edhe militantë të tjerë që turren për ta qëlluar.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

DEL emri, ja kush është inspektori i Kadastrës që u arrestua nga SPAK, mori 14 herë ryshfet nga qytetarët

DEL emri, ja kush është inspektori i Kadastrës që u arrestua nga SPAK, mori 14 herë ryshfet nga qytetarët