VIDEO/ Interi feston yllin e dytë me trofeun e kampionit

VIDEO/ Interi feston yllin e dytë me trofeun e kampionit

Festa e Interit


Interi fitoi titullin e 20-të të Serie A dhe yllin e dytë në fanellë pas një sezoni fantastik.

Në 'San Siro', pas barazimit 1-1 ndaj Lazios në ndeshjen e fundit të sezonit në shtëpi, Simone Inzaghi dhe djemtë e tij u shpërblyen me trofeun e Scudetto-s me një paradë për të marrë edhe njëherë urimet nga tifozët.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Interi barazon 1-1 ndaj Lazios dhe ngre trofeun! Kumbulla e katranos, Sassuolo rrëzohet në Serie B! Roma fiton me Genoan


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet