VIDEO/ Katër gola në Stamboll, Galatasaray barazon 'in-extremis' Copenhagenin

Icardi kundër Copenhagen

Në "Rams Park" në Stamboll, Galatasaray dhe Copenhagen barazuan 2-2 në një ndeshje të çmendur. Dueli i grupit A të Champions League ishte dramatik, me vendasit që barazuan në fundin e lojës. Miqtë nga Danimarka shënuan dy herë, me Elyounussi në minutën e 35-të dhe Goncalves në të 58 minutë. Do duhej Boey në të 86 dhe Tete në të 88 që turqit të dilnin me një pikë nga stadiumi i tyre.

Champions League/ Reali i falet Bellingham 'in-extremis', Arsenali 'poker' kundër PSV-së! Bayern dhe United shënojnë 7 gola, Interi ngec në Spanjë (GOLAT)

A mund të zhvillojë Shqipëria turizmin elitar?