VIDEO/ Kur me performancën e Ronela Hajatit mërzitet edhe shenjti Padre Pio

 

Performanca e Ronela Hajatit mbrëmë në Eurovision ka shkaktuar një tërmet në rrjetet sociale. Një bloger i njohur, Sigrim, ka shkruar me ironi se duke e parë në shtëpinë e gjyshes Ronelën as Padre Pio nuk e vlerëson atë.

 “Kur je duke parë Eurovision2022 në shtëpinë e gjyshes suaj italiane dhe Padre Pio duket se nuk e vlerëson performancën e Shqipërisë”, shkruan ai në Twitter.


Lajmi kryesor:

Mediat e huaja ngelin në klasë Ronela Hajatin, e vlerësojnë me 4 veshjen e saj: Sikur t’i kishte kushtuar më shumë kohë sa mirë do bënte! BBC i bën meme


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Serbët dhe pjesëtarët e KFOR-it në Leposaviç masin forcën e tyre me tërheqje litari, ja kush fitoi

VIDEO/ Serbët dhe pjesëtarët e KFOR-it në Leposaviç masin forcën e tyre me tërheqje litari, ja kush fitoi