VIDEO/ Lionel Messi tjetër nivel me dopietë, gol fantastik në Champions League

VIDEO/ Lionel Messi tjetër nivel me dopietë, gol fantastik në Champions League

Goli i Messit

PSG po fiton 4-1 me Macabi Haifa në Champions League, duke qenë 45 minuta larg kualifikimit. Dueli është dominuar nga skuadra franceze, që ka parë Messin të shënojë dopietë. "Pleshti" hapi sfidën në minutën e 19 me një supergol. Kontrolli i topit në zonë dhe e jashtmja preçize shtangën Cohen në portë. Messi shënoi sërish në të 45, teksa më herët Mbappe dhe Neymar kishin tundur rrjetën.

 

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Juventus s'e njeh turpin, bardhezinjtë eleminohen nga Champions League! Milan poker në Zagreb, PSG luan 'tenis'! Real Madrid zhgënjen por kualifikohet


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan