VIDEO/ 'Mbreti Shqiptar', ky është momenti kur Florian Marku shpallet kampion

Ky është momenti kur Florian Marku u shpall kampion bote në boks. Me emocionin e papërshkrueshëm Marku mori brezin, ndërsa e cilësuan 'Mbreti Shqiptar'


Lajmi kryesor:

Londër/ Florian Marku shkruan historinë në boks, shpallet kampion bote në IBF: Ky titull shkon për të gjithë shqiptarët! Thyen ukrainasin e pamposhtur


SI.E./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

'Open Ballkan', Rama i përgjigjet Tritan Shehut: Adreson nevojat e drejtpërdrejta të qytetarëve, prodhuesve e tregtuesve! Kuadër rregullator i krijuar mbi 4 liritë e BE