VIDEO/ Me kapuç në kokë dhe maska, dërgohen në prokurori të arrestuarit më 210 kg kokainë në Greqi

VIDEO/ Me kapuç në kokë dhe maska, dërgohen në prokurori të arrestuarit më 210 kg kokainë në Greqi

1716468964_greqi.jpg

Kanë dalë para prokurorisë 3 të arrestuarit që u kapën me 210 kg kokainë në portin e Pireut në Greqi.

Të maskuar me kapuçë dhe me maska, dy shqiptarët Jasona Mërkuri e Marsel Stafaj, 36-vjeç si dhe dy  grekët Ioannis Biglakis 64 vjeç dhe Alexandors Merkouris, janë shoqëruar nën masa të larta sigurie për tu njohur me akuzën.


Lajmi kryesor:

Greqi/ Kapen 210 kg kokainë në portin e Pireut e fshehur në konteiner me karkaleca, destinacion Shqipëria! Në një kontenier tjetër gjenden edhe 100 kg! Pranga shqiptarit, 'koka e bandës' (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ibsen Elezi këshillë Shabanit: Duhet të jeni më agresiv, luftë politike! Agron Duka: Lërini studiot, nuk duhet t'ju zërë këmba në tokë

Ibsen Elezi këshillë Shabanit: Duhet të jeni më agresiv, luftë politike! Agron Duka: Lërini studiot, nuk duhet t'ju zërë këmba në tokë