VIDEO/ Momenti kur kriminelët zënë pritë oficerët francezë dhe i vrasin

 

Publikohen pamjet e tmerrshme të vrasjes së 2 oficerëve të burgut të cilët u vranë nga një grup kriminelësh teksa po transportonin një të burgosur.

Në imazhet e filmuara duket se si persona të armatosur dhe me kapuçë kanë hapur zjarr drejt policisë.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Francë/ Po transportonin të burgosurin me furgon, i zunë pritë, vriten 2 policë (VIDEO)


Xh.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Shpërthim me tritol në banesën e 50-vjeçarit në Fushë-Krujë (EMRI)

Shpërthim me tritol në banesën e 50-vjeçarit në Fushë-Krujë (EMRI)