VIDEO/ Ndërhyrja nga ajri e helikopterit Cougar që shuan flakët në tregun e rrobave të përdorura në Shkodër

VIDEO/ Ndërhyrja nga ajri e helikopterit Cougar që shuan flakët në tregun e rrobave të përdorura në Shkodër

Helikopteri Cougar

Është dashur ndërhyrja nga ajri për të shuar flakët në zjarrin që ka përpirë 5 banesa në tregun e rrobave të përdorura në Shkodër.

Helikopteri Cougar ka bërë të mundur vënien në kontroll të flakëve, teksa vijon operacioni për izolimin e tij, për të shmangur çdo mundësi riaktivizimi.


Lajmi kryesor:

Shkodër/ Zjarri përpin disa banesa tek tregu i rrobave të përdorura! 21 mjete zjarrfikëse ‘luftë’ me flakët prej 4 orësh! Vatra drejt shuarjes! 2 zjarrfikës dhe një e moshuar në spital (VIDEO+ FOTO)


G.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Hummels po pret transferimin te Real Madridi, 'Galaktikët' marrin vendimin

Hummels po pret transferimin te Real Madridi, 'Galaktikët' marrin vendimin