VIDEO/ Ndodh gjatë mbledhjes së KAS, relatori ndërpret seancën: Po na vendos policia bashkiake gjoba, duhet të lëviz makinën

Gjatë mbledhjes së Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve ka ndodhur një situatë e pazakontë. Teksa po shqyrtohej ankimi i partive politike për zgjedhjet e 14 majit, relatori i çështjes që ishte duke shqyrtuar Ledio Braho ndërpreu papritur seancën!

E gjitha kjo ndodhi sepse anëtari i KAS, Ledio Braho duhet të lëvizte makinat, e sipas tij kjo sepse policia bashkiake kishte nisur të vendoste gjoba.

Braho tha se gjobat u vendosën në një vend ku nuk vendose dhe kërkoi 5 minuta pushim për të lëvizur makinat e parkuara.

 “Na duhet ta ndërpresim për pesë minuta seancën, sepse Policia Bashkiake po vendos gjoba në një vend ku nuk vendosen gjobat, kështu që, duhet të lëvizim makinat”, tha Ledio Braho.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar