VIDEO/ 'Nuk i'u bind urdhërit të policisë', arrestohet në veri të Kosovës politikani serb Aleksandër Arsenijeviç

VIDEO/ 'Nuk i'u bind urdhërit të policisë', arrestohet në veri të Kosovës politikani serb Aleksandër Arsenijeviç

Ditën e sotme (7 Dhjetor) Policia e Kosovës e ka arrestuar politikanin dhe propaganduesin serb, Aleksandër Arsenijeviç.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se Arsijeneviç është arrestuar për moszbatim të urdhërave policore.

Burimet e Indeksonline bëjnë të ditur poashtu se politikani serb kishte edhe veturën e paregjistruar.

Arsijeneviç është shoqëruar në polici para pak minutash dhe po intervistohet. I njëjti është kryetar i Iniciativës Qytetare “Mbijetesa Serbe”

 

 

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Chiara Ferragni dhe Fedez i japin fund martesës?!

Chiara Ferragni dhe Fedez i japin fund martesës?!