VIDEO/ Panda e ngathët 'bën
skena' në kopshtin zoologjik

VIDEO/ Panda e ngathët 'bën<br />skena' në kopshtin zoologjik
Pandat janë krijesat më të adhurueshme dhe nëse keni patur ndonjë dyshim sado të vogël për këtë, videoja më poshtë do t'ju kthjellojë plotësisht.

Një panda e vogël, e cila siç duket nuk ia ka marrë plotësisht dorën gjymtyrëve të vegjël trashaluqë, sorollatet e zvarritet në kopshtin zoologjik në Japoni, ndërsa ndiqet nga punonjëset e veshura, sigurisht, si panda.

Sjellja e pandës ka bërë për të qeshur të gjithë vizitorët, që e vështronin nga larg dhe e filmonin.
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rama në Britani të Madhe, pasdite pritet takimi me Rishi Sunak! Në fokus çështja e emigrantëve të paligjshëm

Rama në Britani të Madhe, pasdite pritet takimi me Rishi Sunak! Në fokus çështja e emigrantëve të paligjshëm