VIDEO/ Përplasen tifozët pas derbit Tirana - Partizani, zjarr në 'Air Albania'! Në tribuna Forcat Speciale

Tirana dhe Partizani barazuan 1-1 për javën e  15-të në Superligë. Pas fërshëllimës së Juxhin Xhajës në tribuna ka nisur një duel tjetër, me tifozët e dy kampeve që janë përplasur mes tyre.

Edhe pse në distancë, duhej ndërhyrja e Forcave Speciale që situata të qetësohej. Nga pamjet e Report Tv duket se janë shumë stola të thyer, ndërsa tifozët sulmojnë palën kundërshtare me sende të forta.

Ndërkohë që në tribuna duken edhe flakët dhe siç shihet është djegur një stol.

 


Lajmi kryesor:

GOLAT/ S'ka fitues në derbi, Tirana dhe Partizani barazojnë 1-1 mes tensionit e përleshjeve! Dinamo 'fundos' Laçin, Kukësi e Teuta ndahen në paqe


S.DH/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Champions/ Tuchel buzë greminës, Bayern do përmbysjen kundër Lazios! Caktohen sonte dy ekipet çerekfinaliste

Champions/ Tuchel buzë greminës, Bayern do përmbysjen kundër Lazios! Caktohen sonte dy ekipet çerekfinaliste