Video që po bën xhiron e rrjetit, nxirret i gjallë pas 29 orësh nga rrënojat fëmija 2 muajsh

Video që po bën xhiron e rrjetit, nxirret i gjallë pas 29 orësh nga rrënojat fëmija 2 muajsh

Një foshnjë vetëm 2 muajshe është nxjerrë nga rrënojat pas tërmetit të fuqishëm në Turqi. Foshnja është nxjerrë e gjallë pas 29 orësh.

Video ka bërë xhiron e rrjetit, ndërsa në pamje shihet ekipi i shpëtimit, që merr foshnjën dhe e fut në një ambulancë.


Lajmi kryesor:

‘Eja të më shpëtosh’, nga rrënojat vijnë thirrjet për ndihmë! Mbi 7000 viktima! Qyteti sirian bombardohet pas tërmetit (VIDEO+FOTO)


M.Q./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve