POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

VIDEO/ Rama ju prezanton me një tjetër park të transformuar: Pamje magjepsëse

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një tjetër pamje të mrekullueshme nga natyra e bukur shqiptare. Këtë të hënë kryeministri është ndalur në Divjakë, aty ku ju ka prezantuar miqve të tij në ‘Facebook’ Parkun e rilindur Kombëtar të këtij qyteti.

Përmes një videoje të publikuar në rrjet, Rama tregon transformimin e këtij destinacioni turistik, që sipas tij, po vizitohet gjithnjë e më shumë nga shqiptarë e të huaj. 

MIRËMËNGJES dhe me këto pamje magjepsëse të Parkut të rilindur Kombëtar të Divjakës, tanimë i transformuar në një destinacion turistik gjithnjë e më të vizituar nga shqiptarë e të huaj, ju uroj një javë të mbarë.

Kryeministri Edi Rama

 

/b.ha.
Komento

Komente

  • O bossi: 09/07/2018 11:24

    Boje pallate sic bote me liqenin ne tiron

    Përgjigju