VIDEO/ Roma rikthehet te fitorja, mund 0-3 Frosinonen

VIDEO/ Roma rikthehet te fitorja, mund 0-3 Frosinonen

Frosinone 0-3 Roma

Roma është rikthyer te suksesi pas humbjes ndaj Interit dhe këtë e ka bërë në "Benito Stripe" duke mundur 0-3 Frosinonen. Për javën e 25-të në Serie A, djemtë e De Rossit kaluan në epërsi me perlën e Huijsen në të 38 minutë. Në pjesën e dytë Azmoun dhe Paredes nga penalltia shënuan për 0-3. Me 41 pikë kryeqytetasit qëndrojnë në vendin e gjashtë.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Monza 'tërbon' Milanin, e mposht 4-2! Roma harron Interin dhe fiton 0-3! Bologna përmbys 1-2 Lazion


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

U kap gjatë natës në Skrapar, kush është 27-vjeçari i arrestuar për shtëpi bari në Angli dhe i deportuar në Shqipëri në vitin 2023

U kap gjatë natës në Skrapar, kush është 27-vjeçari i arrestuar për shtëpi bari në Angli dhe i deportuar në Shqipëri në vitin 2023