VIDEO/ Skandal te Liverpool, Salah përplaset me Klopp! Shokët e skuadrës e ndajnë nga sulmi fizik: Nëse unë flas, këtu bie zjarri

VIDEO/ Skandal te Liverpool, Salah përplaset me Klopp! Shokët e skuadrës e ndajnë nga sulmi fizik: Nëse unë flas, këtu bie zjarri

Momenti i përplasjes


West Ham dhe Liverpool barazuan 2-2 për raundin e 35-të në Premier League. Në minutën e 77-të vendasit barazuan ndeshjen, teksa Klopp po bëhej gati të bënte tre zëvendësime pikërisht në aksionin e golit.

Në pritje për t'u futur në fushë, Salah dhe Klopp u përfshinë në një debat, me egjiptianin që ishte gati për një përplasje fizike me trajnerin. Duhej ndërhyrja e Nunes dhe Gomez që konflikti mos kthehej në përplasje fizike.

Vërtet një sjellje e papritur te Liverpool, me Klopp që mbajti në stol disa nga lojtarët kyç. Duket se klima në dhomat e zhveshjes nuk është e mirë te të kuqtë, me trajnerin që ka njoftuar largimin në fundin e sezonit.

"Nëse unë vendos të flas, këtu bie zjarri", tha Salah shkurtimisht pas ndeshjes për situatën.

 

 


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Lamtumirë titull, Liverpool dështon sërish! Armando Broja luan 4 minuta në barazimin e Fulham, Man. United turpërohet nga vendi i 19-të


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ish-ushtari i UÇK-së dërgohet në paraburgim ekstradues për 30 ditë në Maqedoninë e Veriut

Ish-ushtari i UÇK-së dërgohet në paraburgim ekstradues për 30 ditë në Maqedoninë e Veriut