VIDEOLAJM/ Ermonela Jaho vjen me ‘lule borë’, me artistë me aftësi të kufizuara! Artistja: Muzika s’njeh kufizime, mora një mësim jete

Në ditën ndërkombëtare të personave me aftësi të kufizuara, diva e muzikës klasike Ermonela Jaho sjell këngën “Lule Bore” të kënduar nga artistë të talentuar, disa prej tyre diplomuar në Universitetin e Arteve. Ajo thotë se bashkëpunimi me ta i dhuroi shumë emocione dhe një mësim jete.

“Secili prej nesh është një qenie unike Më dhanë një emocion të jashtëzakonshëm dhe një mësim në jetë. Duhet të duam, të respektojmë njeri-tjetrin për atë që jemi”, u shpreh sopranoja.

K.T./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Skandali te Onkologjiku/ Përgjimet: S'ka radhë për operacionet, i bëjnë kastile t'i çojnë tek privati

Skandali te Onkologjiku/ Përgjimet: S'ka radhë për operacionet, i bëjnë kastile t'i çojnë tek privati