VIDEO/ Sot ndeshja me Kroacinë, spektakël në Hamburg! Shihni marshimin e shqiptarëve 

 Shqiptarët kanë dhuruar një pamje fantastike në Hamburg në mbështetje të kombëtares shqiptare që në 15:00 përballet me Kroacinë.

Në këtë video mund të ndiqni marshimin dhe vargun e madh të tifozëve shqiptarë në Hamburg, të cilët po shkojnë drejt stadiumit.


Lajmi kryesor:

EURO 24/ Ndeshja Shqipëri-Kroaci, Hamburgu vishet kuqezi! Mijëra tifozë në stadium Report Tv sjell atmosferën (FOTO+VIDEO)


SI.E./E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

‘Grupi i Alibeajt po krijon një parti të re’, Toska në Report TV: Po mbledhin firmat! Haklaj: Basha synon të bëjë rekurs për vulën e PD

‘Grupi i Alibeajt po krijon një parti të re’, Toska në Report TV: Po mbledhin firmat! Haklaj: Basha synon të bëjë rekurs për vulën e PD