VIDEO/ Taksisti hodhi nga makina pasagjeren, që përplaset te gomat e autobusit! Momenti kapet nga kamerat

Një grua ka shpëtuar mrekullisht përplasja nga autobusi pasi është shtyrë nga taksisti me të cilin po udhëtonte. Ngjarja ka ndodhur në Stamboll, teksa taksisti është ndaluar

Sipas informacioneve të marra, rreth orës 07:00 të datës 1 dhjetor, taksisti DP, i cili lëvizte në rrugën Beyoglu Refik Saydam, ka nisur të debatojë me pasagjeren në mjetin e tij.

Sipas Agjencisë së lajmeve AA-së, diskutimi mes shoferit të taksisë dhe pasagjeres ka vazhduar. Gjatë diskutimit, pasagjerja është shtyrë nga shoferi është përplasur nga autobusi që kalonte nëpër rrugë. Nga ngjarja gruaja ka mbetur e plagosur lehtë.

Me denoncimin e situatës, policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe ka konstatuar se momenti i sherrit është regjistruar nga një shtetas tjetër me kamerë celulari.

K.T./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte:×

Lajmi i fundit

John

Rama: Gjatë 2021 43,581 fëmijë përfituan nga ceku i bebes, garantojmë bonusin edhe këtë vit