VIDEO/ Tentoi të shënonte si CR7 kundër Barcelonës, Myrto Uzuni dhuron spektakël në Spanjë

VIDEO/ Tentoi të shënonte si CR7 kundër Barcelonës, Myrto Uzuni dhuron spektakël në Spanjë

Myrto Uzuni

Barcelona dhe Granada po luajnë në "Lluis Campanys" të Katalonjës për javën e 24-t në La Liga. Te miqtë nga minuta e parë në majën e sulmit luan edhe Myrto Uzuni. Sulmuesi i Kombëtares u rrek të shënonte një gol me roveshatë, por për fat të keq nuk mundi të godiste topin. Megjithatë Uzuni e bëri të vetën, duke dashur të shënonte me akrobaci në stilin e Cristiano Ronaldos, idhullit të tij në lojën me top.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Uzuni asist, Granada barazon 3-3 ndaj Barcelonës! Muriqi i jep tri pikë Mallorcas në derbin e shqiptarëve, Sevilla mposht 1-0 Atl. Madridin


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane