VIDEO/ Vetëm 27 minuta lojë, Barcelona hesht 'Bernabeu-n'! Militao shënon në portën e tij

Kessie në momentin e golit

27' / Real Madrid 0-1 Barcelona. Vetëm 27 minuta i janë dashur Barcelonës për të heshtur "Santiago Bernabeu-n". Një aksion nga Kessie detyroi Militaon që të shënonte autogol. Arbitri e anulloi golin por pas konsultës me VAR goli u quajt i rregullt. Miqtë në avantazh.

VIDEO/ VAR-i nderon Barcelonën, Real Madridi bën autogol në 'El Clasico'! Llogaritë e kualifikimit të hapura

A respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?

×

'Frontline'/ Lita: Influencër të lidhur me Metën e Kryemadhin janë kontrolluar nga BKH! S’justifikojnë shtëpinë! Bregu: Dosja CEZ-DIA e mbyllur