VIDEO/ 'Zonja e Vjetër' pa fat, Juventusi ndalet 0-0 nga Genoa në shtëpi

VIDEO/ 'Zonja e Vjetër' pa fat, Juventusi ndalet 0-0 nga Genoa në shtëpi

Moment nga ndeshja

Në "Allianz Stadium" të Torinos, Juventusi dhe Genoa u ndanë në paqe 0-0, me "Zonjën e Vjetër" që ishte e pafat duke goditur dy herë shtyllën. Nervat për golin e munguar bënë që Vlahovic të dilte nga fusha para kohe me karton të kuq, duke lënë bardhezinjtë me një lojtar më pak. Tre ndeshje radhazi ka Juve që nuk fiton, duke rrezikuar edhe pozitën e tretë.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Ndalen Interi dhe Juventusi, Milani fiton dhe 'blindon' vendin e dytë! Shtyhet ndeshja e Serie A, drejtori i Fiorentinës me urgjencë në spital


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Përmbysje e madhe, Holanda mposht 1-2 Poloninë në Grupin D

Euro 2024/ Përmbysje e madhe, Holanda mposht 1-2 Poloninë në Grupin D