VIDEOLAJM/ Gazetarit i ndodh e papritura teksa raportonte, një grua e puth live

VIDEOLAJM/ Gazetarit i ndodh e papritura teksa raportonte, një grua e puth live

Momenti kur vajza puth gazetarin

Gazetari australian JohnPaul Gonzo mori një puthje live nga një kalimtare teksa regjistronte një reportazh në Moldavi për kanalin australian 10 News First.

Ky moment ishte i papritur për gazetarin, i cili për një moment u vu edhe në siklet dhe më pas i tha vajzës ‘je shumë e lezetshme’.

Video bëri shumë ndjekës në rrjet që të qeshnin, por nuk kanë munguar as polemikat. Disa komente thonë se nëse rolet do ishin ndryshe dhe puthjen t’ia kishte dhënë një djalë gazetares do komentohej si ngacmim seksual.

 

 

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Arrestimi i Durim Bamit, gazetari Dema: Do përdoret çdo kartë për ekstradimin! Softa: Dubai, mbretëria ku fshihen kriminelët

Arrestimi i Durim Bamit, gazetari Dema: Do përdoret çdo kartë për ekstradimin! Softa: Dubai, mbretëria ku fshihen kriminelët