VIDEOLAJM/ I vogli 8 muajsh rrezikon të rrëzohet nga tarraca e pallatit, shikoni si shpëtohet

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Indi. Një lagje e tërë është angazhuar për të shpëtuar një fëmijë vetëm 8 muajsh që rrezikoi të rrëzohej nga çatia e një pallati. Ngjarja është shënuar në Chennia. 

I vogli ishte rrëzuar nga krahët e nënës së tij nga tarraca e katit të katërt dhe rrëshqiti mbi llamarinë. Poshtë banorët vendosën një batanije të madhe për ta pritur në rast se do të rrëzohej.

Ndërsa dy burra nga ballkoni arritën ta kapnin fëmijën në momentin kur ai po rrëshqiste gati të binte nga tarraca. Shikoni videon 

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

SPAK heton ’21 Janarin’, Koçi në Report Tv: Familja Nika ka audio-përgjim se kush ka urdhëruar për të qëlluar! Korreshi: Drejtësia të vihet në vend

SPAK heton ’21 Janarin’, Koçi në Report Tv: Familja Nika ka audio-përgjim se kush ka urdhëruar për të qëlluar! Korreshi: Drejtësia të vihet në vend