VIDEOLAJM/ Lopa e guximshme përballet me një leopard për të shpëtuar viçin e saj

Një kamera sigurie ka kapur aktin e guximshëm të një lope që i shpëtoi jetën viçit duke sulmuar dhe një leopard.

Gjithçka ka ndodhur në shtetin Jharkhand, Indi.

Siç shihet edhe në këtë video, leopardi i afrohet viçit. Ky i fundit largohet, ndërsa nëna e tij ngrihet me guxim dhe sulmon grabitqarin derisa ai largohet.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik