VIDEOLAJM/ Përmbytjet, Berisha si meteorolog edhe në gjuhën italiane: ‘Sulle Alpe...atenzione alle...’

Berisha nuk ndalet së insistuari që Qeveria shqiptare e dinte edhe më herët se reshjet në Shqipëri do të ishin të mëdha dhe për këtë ajo duhet të kishte marrë masa. Këtë herë nga Shkodra Berisha e ka bërë ‘meteorologun’ në gjuhën italiane, edhe pse edhe këtë herë nuk ka zhgënjyer me ‘cilësinë’ e italishtes së tij.

Duke lexuar një artikull në një media italiane ish-Kryeministri rreket të lexojë se si në gjuhën italiane ishte parashikuar se mund të kishte përmbytje.

“Shumë borë në Zvicër, alarm për përmbytje në Shqipëri. Kujdes edhe rasteve ekstreme në Shqipëri”, lexon ndër të tjera Berisha...

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Olti: 25/11/2022 15:54

  Mos fol kot se situata eshte memaxhuar mire nga Rama

  Përgjigju
 • Devi: 25/11/2022 15:50

  Vetem ndor te ktij ishalla nuk biem

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto