VIDEOLAJM/ Po i arrestonin të dashurin, e reja nuk lë policinë t’i vënë prangat, përplaset fizikisht me efektivët në Vlorë

VLORË- Një situatë e pakëndshme ka ndodhur sot në Vlorë mes efektivëve të policisë dhe një të reje. Në krye të detyrës, policët ishin duke arrestuar një djalë, por e dashura e ka marrë në mbrojtje.

Siç shihet edhe në videon që sjell Report Tv, e reja është përplasur me efektivët e policisë, me qëllim që të mos i lejonte që të arrestonin të dashurin e saj.

Por kjo përpjekje e saj ka dështuar, pasi policia ka mundur që të vë në pranga të dashurin e saj.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet vendore, Duka-Metës: Ftesa për një kandidaturë të përbashkët, vetëm për Berishën apo për të gjithë opozitën?

Zgjedhjet vendore, Duka-Metës: Ftesa për një kandidaturë të përbashkët, vetëm për Berishën apo për të gjithë opozitën?