VIDEOLAJM/ Sali Berisha 'ndjek' live momentet kur Rama nderohet me çmim nga Clinton në SHBA dhe duartroket

TIRANË- Botuesi i Gazetës TemA, Mero Baze ka publikuar një video montazh teksa shfaqet Sali Berisha "duke ndjekur" kryeministrin Edi Rama teksa u vlerësua me çmim nga ish-Sekretarja e Shtetit në SHBA, Hillary Clinton për strehimin e afganëve.

Mero Baze e ka komentuar me ironi.

 “Nga Foltorja e sotme në New York“, ironizon Baze, nisur nga fakti që Sali Berisha është shpallur një person i padëshiruar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës si për korrupsion dhe minim të demokracisë.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Erdogan në Shqipëri, Zëri i Amerikës: Bie në sy mungesa e një takimi me Metën