Vietnam, me “Ferrari”, për të shitur shalqinj

Vietnam, me “Ferrari”, për të shitur shalqinj

Ferrari, kokëkuqja italiane, tërheq gjithmonë vëmendje ngado që është, por në Vietnam qytetarët e kanë përdorur për të transportuar dhe për të tregtuar shalqinj.

Videoja tregon dy miq të cilët nuk kanë sukses në shitjen e fryteve të punës së tyre duke përdorur mjete tradicionale dhe ata vendosën që Ferrari 488 GTB, do të ishte një karrocë e shkëlqyeshme për të transportuar shalqinjtë dhe për të tërhequr klientë të uritur.

Së bashku me sjelljen e të ardhurave, është e qartë që makina gjithashtu sjell buzëqeshje për çdo person që kalon.

Ndërsa është mjaft e qartë se kjo nuk është një Ferrari e vërtetë, është padyshim një nga kopjet më mbresëlënëse që kemi parë.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Berat: 19/04/2021 20:10

    Po ça Ferrari jan ata ata jan replica Non valgono un cazzo

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Berisha del bllof, ngatërron shqiptarët me tifozët gjermanë

Berisha del bllof, ngatërron shqiptarët me tifozët gjermanë