Vijon ‘beteja’ me zjarrin në Margellic të Fierit, digjen 200 rrënje ulliri! Terreni i vështirë detyron zjarrfikësit të përdorin mjete rrethanore (VIDEO)

 

Vijon beteja me zjarrin në Margellic të Fierit ku aktualisht janë djegur 200 rrënjë ulliri, pronë e fermerëve. Terreni i vështirë i detyron  zjarrfikësit të shuajnë zjarrin me mjete rrethanore.


Lajmi kryesor:

Zjarret në vend, 2 avionë grekë vënë nën kontroll flakët në Dropull! 3 vatra aktive në Margellic të Fierit, në Bogë të Malësisë së Madhe dhe Rehovë të Poliçanit


G.MO/Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Eksperti: Nuk ka shifër sesa familje preken! Zv.ministri tregon shifrat nga telefoni: Janë 39 mijë abonentë që do paguajnë më shumë

Eksperti: Nuk ka shifër sesa familje preken! Zv.ministri tregon shifrat nga telefoni: Janë 39 mijë abonentë që do paguajnë më shumë