Vildane Zeneli nuk
lë rast treguar gjoksin 

Vildane Zeneli nuk<br />lë rast treguar gjoksin 
Modelja me famë botërore Vildane Zeneli nuk lë rast pa treguar hiret e saj të kuruara.

Këtë herë ajo ka realizuar disa foto “selfie” ku duket se fokusi ka qenë gjoksi dhe jo fytyra e saj.

vildane zeneli

vildane zeneli

vildane zeneli


Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

FOTOT: Ndeshja Shqipëri-Kroaci, spektakël edhe në tribuna! Begaj dhe Balla ndjekin ndeshjen së bashku

FOTOT: Ndeshja Shqipëri-Kroaci, spektakël edhe në tribuna! Begaj dhe Balla ndjekin ndeshjen së bashku