Vildane Zeneli nuk
lë rast treguar gjoksin 

Vildane Zeneli nuk<br />lë rast treguar gjoksin 
Modelja me famë botërore Vildane Zeneli nuk lë rast pa treguar hiret e saj të kuruara.

Këtë herë ajo ka realizuar disa foto “selfie” ku duket se fokusi ka qenë gjoksi dhe jo fytyra e saj.

vildane zeneli

vildane zeneli

vildane zeneli


Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Dalja e PD-së së Shkodrës përballë Foltores, sinjali më i ri i 14 majit

Ylli Pata: Dalja e PD-së së Shkodrës përballë Foltores, sinjali më i ri i 14 majit