Si rrallëherë, Olta Gixhari ndan disa momente romantike me partnerin

Si rrallëherë, Olta Gixhari ndan disa momente romantike me partnerin

Olta dhe Dori

Olta Gixhari ka mbajtur gjithmonë në privatësi jetën personale dhe bashkëshortin e saj. Çifti janë prej vitesh bashkë dhe janë prindër të një djali.

Së fundmi Olta na ka treguar se si e kalojnë ata të dy kohën kur janë duke lëvizur me makinë nën tingujt e muzikës italiane dhe me duart e shtrënguara së bashku Olta na tregon anën tjetër të personalitetit të saj, Oltën e dashuruar.

Ish-banorja e “Big Brother Vip” është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan shumë çaste me ndjekësit e saj.

Me futjen e Oltës në “Big Brother”, Dori deshi apo nuk deshi është bërë pjesë e medias, ndonëse nuk merr pjese në dalje publike. Madje ai as nuk ishte në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku Olta luajti në rol kryesor.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Vranë të atin dhe e varrosën në kasolle se donte të fejonte vajzën pa dëshirë, 3 fëmijët e familjes Meta dalin sot para gjykatës së Durrësit

Vranë të atin dhe e varrosën në kasolle se donte të fejonte vajzën pa dëshirë, 3 fëmijët e familjes Meta dalin sot para gjykatës së Durrësit