Vittorio Sgarbi tregon frikën e përjetuar në brigjet shqiptar: Deti ishte i ashpër, unë u tregova guximtar!

Atë çka përjetoi në Shqipëri kritiku i artit në Itali Vittorio Sgarbi ishin momente frike dhe paniku. Ai rrezikoi të mbytej në bregdetin e Palsës në Vlorë, ndërsa thotë se për fat të mirë shpëtoi.

Në një intervistë për emisionin "Live - Non è la d'Urso" me gazetaren e mirënjohur Barbara d'Urso ai Sgarbi u shpreh se atë ditë koha nuk ishte e mirë dhe deti ishte i ashpër.

"Unë u tregova pak guximtar dhe hyra në ujë. E vetmja që më ndoqi ishte vajza ime, e cila më pa që humba kontaktin. Isha plotësisht lakuriq, pa të brendshme", tha Vittorio Sgarbi.

Sgarbi ndodhej në Shqipëri në një tur për të vizituar vijën bregdetare por jo vetëm.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duken të drejta kritikat e kryeministrit Rama ndaj BE për vaksinën?

Komento

Komente

  • Tiku: 08/06/2020 14:09

    Ik ore trumcaku, guximtar ti, te mbytesh ne breg ti do ishe rasti I pare ne histori.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Pollo te ‘5 Pyetjet’: Kritikat e Ramës ndaj BE për vaksinën të rrezikshme për vendin! Roli si ndërmjetës mes Greqisë e Turqisë, propagandë